PREMİUM DOMAİNLER

Satın Alma

Satın Alma
774 Son Güncelleme: 18.05.2020 19:26
NASIL DOMAİN SATIN ALABİLİRİM ?

           Domain Satış Aşamaları

1-   Beğendiğiniz domain için domainbul.com üzerinden veya mail ve telefonla ( sesli arama , whatsapp ,telegram,viber) yoluyla fiyat üzerinde anlaşma sağlanır .

2-   Alıcı ve satıcı için güvenli alışveriş için platformu olan   Alanadları.com ( diğer satış platformları da olabilir  SEDO , GODADDY,AFTERNİC  vb ) üzerinden satış gerçekleştirilir .

3-   ALICI ,anlaşılan ödeme yönetimi ( kredi kartı – havale ) ve fiyat üzerinden alanadlari.com a ödeme yapar . Domain ücreti  alanadlari.com  havuzuna aktarılır .

4-   ALICI ödemesi sonrası  . Alıcı tarafında iletilen domain hesap bilgileri doğrultusunda  SATICI ( domainbul.com )  alan adının transferini gerçekleştirir.

5-   Domain ,ALICI  hesabına geçtikten sonra  tüm yasal ,teknik ve idari hakları alıcıya aktarılmış olur .

6-     ALICI  ;  alanadları.com üzerinde havuzda bekletilen domain ücretinin SATICI ya aktarılması için ONAY verir ve satış tamamlanır .  ( satış aşaması  n11.com  ve gittigidiyor.com  ürün alımları gibi ,ürün teslimi sonrası  satıcıya  ödeme gerçekleşmektedir.)

 

 

Not : Alan adı alırken domain arama motoru ban , marka patent , vb. teknik ve hukuki engel durumlarını kontrol etmek ALICI sorumluluğundadır.

 


Profesyonel projelerinize ,profesyonel domain çözümleri ...

Murat BOZ

Murat BOZ

Domain Broker / Kurucu

Bize Yazın Whatsapp

Ödeme Yöntemleri